Kiedy mogę spodziewać się okresu?

Witam, Mam pytanko, które mnie berdzo nurtuje. Czy jeśli owulacje miałam w 24 dniu cylku ( lekarz stwierdził wg usg) to kiedy moge spodziewać sie okresu? Cykle średnio trwają 28 dni. Obecnie mam 30 dzień, okresu brak i test tez wychodzi negatywny :p Od 2 miesięcy biorę euthyrox – czy moze sie przez to rozregulowac cykl?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie 14 dni od owulacji powinna wystąpić miesiączka. Proponuję oznaczyć poziom Beta HCG udać się do lekarza ginekologa ponownie