Kiedy można pić alkohol po stosowaniu Afobamu?

Witam, po jakim czasie tabletka leku afobam(0,25mg) zostaje całkowicie wydalona z organizmu? Wiem, okres półtrwania wynosi około 12-15 godzin. Ponieważ chce wiedzieć kiedy na spokojnie mogę wypić ALKOHOL

Witam
Lek zostaje wydalony z organizmu po 4-5 okresach półtrwania co znaczy, że po około 3 dniach od ostatniej dawki można się napić
Pozdrawiam