Kiedy można wrócić do ćwiczeń po operacji klatki piersiowej?

Po jakim czasie można wrócić do ciężkich ćwiczeń siłowych po operacji wklęsłej klatki piersiowej?

Z reguły zaleca się 3 miesięczną przerwę od aktywności fizycznej po tego typu zabiegu, ale bezpośrednią decyzję w tej sprawie najlepiej, żeby podjął prowadzący Pana pooperacyjnie chirurg.