Kiedy można wrócić do ćwiczeń po rozszerzenia szyjki macicy?

Witam jestem już po hegarowaniu szyjki macicy z powodu zalegania nie miałam lyzeczkowania tylko poszerzony kanał. I mam pytanie odnośnie aktywności fizycznej nadmienie że jestem szczupłej budowy dzięki fitness i siłowni. Kiedy mogę wrócić do ćwiczeń?. Jakie one mogą być? czy siłowe wchodzą? w grę jeśli tak to do ilu kg mogę podnosić i czy napinanie powłoki brzusznej czymś grozi? Czuję się dobrze nic mnie nie boli.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze można wrócić do wysiłku po cyklu miesiączkowym . Co do obciążeń to zacząć od mniejszych niż dotychczas i stopniowo zwiększać