Kiedy można zrobić test ciążowy, by wynik był pewny?

Witam! Planujemy dzidziusia, ostatnia miesiączka zaczęła się 1 grudnia, mam regularnie co 30 dni jak w zegarku. Kochaliśmy się 9,10,13,15,18, bo po 2 dniach zaczęłam się źle czuć, bóle pleców, nudności ranne, a najgorsze są bóle głowy. Jeszcze muszę poczekać z testem ciążowym, ale czy mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,
Pani dni płodne przypadają na 10 a 19 dniem cyklu. Oznacza to, że jedynie pierwszy stosunek miał miejsce w trakcie dni niepłodnych. Pozostałe, miały miejsce w czasie dni płodnych, które oczywiście mogły zakończyć się zapłodnieniem. Pani objawy mogą być zarówno pierwszymi objawami ciąży, jak i mogą mieć podłoże psychogenne (wiele kobiet ma objawy ciążowe, mimo braku rozwijającego się zarodka - tzw. ciąża urojona). W obecnej sytuacji pozostaje Pani wykonanie testu ciążowego. Przypomnę, że test z moczu zaleca się wykonywać po 14 dniach od zbliżenia. Test z krwi można wykonać już po 8-10 dniach.
Pozdrawiam