Kiedy poczuję sytość po zmniejszeniu żołądka?

Witam obecnie jestem 12 dni po operacji baypass zoladka. Do tej pory nie mam tego uczucia Najedzenia. Każdy mi mówi jak zaczniesz normalnie jesc to uczucie będziesz miała. Wczoraj zjadłam ziemniaki z sosem coś bardziej trzeciego zrobiłam sobie porcję tyle ile muszę jeść. I po tym też nie miałam uczucia Najedzenia . Może mi ktoś napisać co jest z tym ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli nadal nie ma takiego odczucia konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie