Kiedy pojawi się okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Jestem kobietą i mam 18 lat. Otóż po miesiącu brania tabletek antykoncepcyjnych, odstawiłam je. Nie zauważyłam zmian, jedynie suchość pochwy. A więc czy okres pojawi mi się normalnie, czy z lekkim opóźnieniem? Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Krwawienie miesiączkowe powinno pojawić się po około 28 dniach, oczywiście jeśli Pani miesiączkowała regularnie przed tabletkami.

Z poważaniem