Kłucie i bolesność brzucha w 26 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 26tc. Od jakiegos tygodnia pojawiły się bóle podbrzusza, podobne do tych menstruacyjnych, podczas bólu brzuch sie spina, gdy nie boli to jest miekki. Czy to skurcze Braxtona? Czy jest to powód do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie można przez internet odpowiedzieć Pani co jest przyczyną dolegliwości. Wskazana jest wizyta u ginekologa celem potwierdzenia dobrostanu płodu.

Pozdrawiam.