Kłucie na dole pleców w okolicy nerki

Od miesiąca coś kłuje mnie z tyłu na dole pleców , jakby okolice nerki , nie kłuje mnie gdy siedzę prosto tylko gdy np. się przeciągam przy wygięciu pleców czuje kłucie ,mam powiększone węzły chłonne na pachwinach . Mam również pod skórą wyczuwalne jakby zgrubienia czy żyły nie wiem jak to nazwać czuć je przy uszczypnięciu są na klatce i nogach . Mam też coś takiego że gdy robi mi się gorąco , czuje takie jakby bolące swędzące dreszcze .?Czy to rak nerki ? Proszę o pomoc.Z góry dziękuje :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.