Kłucie pod lewym żebrem u 19-letniej osoby

Witam! Mam 19 lat Mam pewne obawy ale boję się iść do lekarza... Od 3 dni doskwiera mi dziwne uczucie pod lewym zebrem to nie jest ból ani kłucie tak jakby lekki ucisk nie dokucza aż tak bardzo no ale jednak coś tam czuć poza tym czuje się dobrze tylko martwi mnie ten ucisk Pozdrawiam

Piotr Pilarski

To może być efekt błędu dietetycznego. Gdyby ból się przedłużył sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.