Kłucie serca, duszności, problemy z oddychaniem i alergia na pyłki a możliwość wykonania badań

witam mam problem a mianowicie kuje mnie serce i mam takie duszenie nie moge wziasc oddechu calego dopiero jak ziewam to sobie zlapie oddech co to moze byc dodam ze mam alergie na pylki ..jakie badanie mosze zrobic prosze mi wypisac dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu zleci niezbędne badania dodatkowe.