Kłucie w klatce piersiowej u 15-latki

Pani doktor moja córka 15 letnia ma kłucia w klatce piersiowej po prawej str oraz w brzuchu ból jest kłujący nie ma problemów z jedzeniem,wydalaniem,jest spokojna nie nerwowa po 4 godz przechodzi ale potem nawraca ,mocz w porządku,kazano nam zrobić rtg płuc,kłuje ją podczas oddechu bądz śmiechu

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kkierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.