Kłucie w piersiach a problemy żołądkowe

Witam.Dziś doznałem dziwnego uczucia.Zaczęło...ciezko opisac czy to bylo uklucie czy bol.Bardziej taki jakby skurcz w okolicy lewej piersi.W strone lewego ramienia troche nad sutkiem.Pobolało(?) kilka sekund i przestało.Lecz 5 min późjiej kiedy wziąłem głębszy oddech nastąpił ponowny atak lecz juz mocniejszy który trwał może z 15 sekund.W tym tez momencie zaczelo mi sie robic kiepsko na zoladku i dziwnie dychalo.Mialem robione ekg ob morfologie mocz i nic.Mam problemy z żołądkiem.Czy to przezto

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze to być tego objawem, jednakże zalecałbym wykonanie jeszcze dodatkowo zdjęcia rentgenowskiego klatki piersiowej w dwóch projekcjach. Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Być może. Jeśli jest to kłucie w piersi warto też skonsultować się z ginekologiem i wykonać wykonać USG. Przed nim dobrze wykonać samobadanie piersi.