Kłucie w prawym boku po noszeniu dziecka

Witam. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko przez cc. Ogólnie czuje się bardzo dobrze ale córkę często noszę na rękach i czasami czuje kłucie w prawym lub lewym boku po noszeniu. Moja lekarka twierdzi że to nic takiego tylko przez ucisk klatki piersiowej przy noszeniu dziecka które już waży 8 kg.czy tak jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe ze tak jest lecz konieczne jest wykluczenie innych przyczyn, bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć.