Kłucie w boku a noszenie dziecka

Witam, od jakiegoś czasu kiedy kładę lub opieram się na prawym boku czuję silne kłucie (ucisk) w klatce piersiowej w okolicy mostka. Czy powinno mnie to niepokoić? Wszędzie piszą o bólach w lewym boku, lub piszą, że może być to spowodowane np, przedźwiganiem? Dodam, że codziennie dźwigam 10kg bobasa - nie jest lekko ale jestem przyzwyczajona, czy możliwe że to od tego? Będę bardzo wdzięczna za rade, pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Najpewniej to noszenie dziecka jest powodem dolegliwości bólowych jakie Pani opisuje. Bez przeprowadzenia badania jest mi to jednak trudno stwierdzić i sugeruję kontakt z lekarzem w celu wykluczenia poważniejszych przyczyn Pani dolegliwości.