Kłucie w żołądku i pod mostkiem po wymiotach

Witam . Dwa dni temu bylam na imprezie i wypiłam kilka drinkow . Nastepnego dnia wymiotowalam i nic nie moglam zjesc ani wypic a do dzis pozostalo mi klucie w zoladku pod mostkiem co to moze byc ? Co pomoze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być wynikiem podrażnienia na skutek zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.