Kłujące bóle brzucha i pod żebrami

Witam Od 24 grudnia mam bole brzucha. Najpierw bolal na srodku, pozniej z prawej strony pod zebrami a teraz z lewej strony pod zebrami. Bol teraz jest klujacy. Jest mozliwosc ze jestem w ciazy ale to nic pewnego bo minal tydzien a test wykrywa po ciaze po 2 tygodniach. Bol jest nagly i ostry. Po kilku sekundach ustaje i zaczyna spowrotem. Dnia 24 grudnia mialam takze nudnosci. Prosze o odpowiedz co to moze byc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mogę pomoc bez wykonania badania. Zalecam jednak wizyte u lekarza rodzinnego. Ból taki może być spowodowany np błędem dietetycznym czy tez problemami ginekologicznymi. Pozdrawiam