Kłujący ból brzucha podczas oddychania i odbijania

Dzisiaj po przebudzeniu zacząłem odczuwać kłujący ból brzucha podczas oddychania i odbijania. Ból jest na wysokości pępka, przy samej krawędzi lewej strony. Ból nie jest specjalnie uciążliwy. Co to może być, dodam że mam sporą nadwagę, 113 kg przy 173 cm wzrostu. Niedawno robiłem badania w obawie że może to być PZT/OZT, lekarz powiedział że mam delikatnie podwyższone normy wątrobowe, ale z trzustką wszystko w porządku, wykluczył też cukrzycę.

Witam serdecznie,

nawet niewielkie uszkodzenie komórek wątroby powoduje zwiększenie ich aktywności we krwi.Nasz obecny styl życia i dieta sprzyja temu. Polecam zmianę diety na bardziej lekkostrawną i pozbycie się kilku kilogramów. Wyniki po jakimś czasie powinny się poprawić. W przypadku braku efektu należy pogłębić diagnostykę.

pozdrawiam