Kłujący ból i krew podczas wypróżniania

Witam, od pewnego czasu mam taki problem: podczas wydalania pojawia że ostry kujący ból. Następnie pojawia się krew. Nie w dużych ilościach ale się pojawia. Czy objawy są poważne czy to po prostu ustąpi ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć . objawy mogą wskazywać na żylaki odbytu. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.