Kłujący ból w biodrze a wynik RTG miednicy

W piątek wieczorem jeździłem na rowerze-niedużo i niezbyt szybko, ale po powrocie trochę się rozciągałem, bo mam bardzo napięte mięśnie dwugłowe ud i pośladkowe. Od soboty rano czuję przy chodzeniu kłujący ból w biodrze,do tego stopnia, że trochę kuleję. Bólu nie ma w spoczynku, natomiast pojawia się,gdy dotykam miejsce zaznaczone na przykładowym rtg miednicy https://www.dropbox.com/s/i7hzl1518cuv73v/rtg%20miednica%201r.jpg to jest bardzo mały fragment jakby na szczycie kości. Dziękuję z góry

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety załączony link nie prowadzi do zdjęcia. Najprawdopodobniej dolegliwości powstały na skutek przeciążenia w obrębie układu mięśniowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.