Kolejna ciąża kilka miesięcy po porodzie

Witam. Urodziłam syna w maju 2013r. Miesiączke mam regularnie 3 dnia każdego miesiąca. W tym miesiacu to jest 3 grudnia nie miałam okresu. Kupiłam płytkowy test ciążowy i wykonałam test wynik negatywny- przeprowadzony zaraz po obudzeniu się rano po nocy. Poszlam do ginekologa zrobił badanie usg i powiedział, że wczesna ciąża około 2 tygodni. Pęcherzyk w macicy okolo 4 mm i na tym etapie nic więcej nie potrafił powiedzieć.Od dwóch dni mam miesiączkę taką jak zwykle. Co to oznacza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz ginekolog potwierdził ciążę to wystąpienie silnego krwawienia może wskazywać na wczesne poronienie. Powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.