Konieczność zrezygnowania z wycieczki do Hiszpanii z powodu wirusa ebola

Witam 22,10,2014 mam wykupioną wycieczkę do Hiszpani Alicante, z Tv dowiedziałam się że tam pojawił się wirus ebola. czy powinnam zrezygnować z wycieczki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ocena ryzyka należy do Pani. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza medycyny podróży.