Kontakt z mężczyzną, który zdradził

Witam. Mam pytanie po co facet, który zdradził kobietę i to nie jeden raz wysyła do niej życzenia na okazje typu urodziny itd?. Liczy na seks, na friend with benefit tzw, czy może nie chce by ta dziewczyna poznała innego faceta i go pokochała, a może chce podręczyć tą dziewczynę, bądź brak mu taktu?. Po co komuś takiemu taki sporadyczny kontakt?. Prosiłabym o wyjaśnienie co kimś takim kieruje. Za wszelką pomoc dziękuję.

Witam!
Sama Pani odpowiedziała na to pytanie.
Taki facet nie ma uczciwych zamiarów. Prawdopodobnie zostawia sobie dziewczynę w odwodzie. Podtrzymuje kontakt na wszelki wypadek. To tym bardziej świadczy o jego wyrachowaniu.
Radzę bezwzględną zmianę partnera.
Życzę powodzenia, JPluta

Witam. Może być tak jak Pani pisze lub były partner chce być uprzejmy. Nie zawsze myśli się o konsekwencjach, o tym że taki kontakt może sprawić przykrość. Może Pani poinformować go że nie chce mieć z nim żadnego kontaktu. Pozdrawiam

Witam,

na te wszystkie pytania na pewno zna odpowiedzi właśnie ten facet, co tak postępuje. My możemy się tylko domyślać – historii jest wiele, każda z zaproponowanych przez Panią interpretacji może okazać się tak samo prawdziwa jak i nieprawdziwa. Warto spytać go wprost, dlaczego to robi? Może nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki to wywiera na nią wpływ. Oczywiście wspomniana dziewczyna ma prawo poinformować go, że nie życzy sobie tego rodzaju kontaktów.

Pozdrawiam,
Elwira