Zachowanie dziewczyny i jej wyobrażenie o mężczyznach

Moja dziewczyna nie wie czego chce, bo jak dziecko. Matki facet wmawiał jej że jest piękna, może każde facet owinąc wokół palca i potem go rzucić i jie przejmować się jego uczuciami. CO zrobić ?

Witam,
Co chce Pan osiągnąć?
Zmienić myślenie dziewczyny?
Ma nie myśleć, że "jest piękna - może każdego faceta owinąć - rzucić go - nie przejmować się jego uczuciami"?
Co w tym myśleniu jest Pana zdaniem nie właściwe?
Zastanawia się Pan, czy właśnie Pana "owinie - rzuci - nie przejmując się uczuciami'?
Niestety (a raczej na szczęście) nie mamy aż takiego wpływu na drugiego człowieka, aby robił i myślał to, co chcemy.

Jeżeli Pan chce być z tą dziewczyną może Pan porozmawiać z nią o swoich obawach i oczekiwaniach.
Powiedzieć jej , że "jest piękna - może każdego faceta owinąć", ale nie chce Pan być " - rzucony" - nie chce Pan, aby "nie przejmowała się Pana uczuciami".
Co z tej rozmowy wyniknie to się okaże.
Pozdrawiam serdecznie
Artur Brzeziński