Kłótnia z narzeczonym i jego mamą

Mam pytanie czysto psychologiczne. co mam teraz robic? mieszkałam u chłopaka i jego matki , niestety minał miesiac i wszystko pekło. słowo od słowa mego faceta i jego matki i wyszło ze ona gada na mnie a ja na nia , choc z mojej strony to nieprawda. kłótnia i wyprowadziłam sie . mój facet nic nie mówiac mnie odwiózł. nie wiem co teraz myslec , bo on ma 28 lat i nic nie zrobił , a przeciez jestesmy zareczeni.

Witam,
Pani facet znalazł się między dwoma kobietami - matką i Panią.
Jak rozumiem w wieku 28 lat nadal mieszka z matką - to może oznaczać, że jego więź z nią jest bardzo silna. Może też o tę więź zabiega mama Pani faceta.
Dla niej Pani jest konkurentką - może myśli, że chce Pani "odebrać" jej syna.
W tej sytuacji mężczyzna poprzez swoje "nic nie mówienie" wybrał mamę mimo, że wcześniej zdecydował się na małżeństwo z Panią.
Może być tak, że jemu samemu też jest trudno.
Proponuję, aby Pani jeszcze raz z nim porozmawiała.
Zapytała go: co jest dla niego ważne w życiu? jak chce, aby te życie dalej wyglądało? jakie może być Pani miejsce w jego życiu?.
Proszę mu powiedzieć o swoim niepokoju, zaskoczeniu, o swoich uczuciach do niego.
Warto,aby dała mu Pani szansę szczerego powiedzenia o tym, co on myśli.
Nie zmieni go Pani, ale może on sam przemyśli swoją sytuację i podejmie jakieś działanie, aby zrealizować swój zamiar małżeństwa z Panią.
To on musi podjąć decyzję. Jest już zdecydowanie dorosły.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Artur B.

Uważam, że powinna Pani zainicjować szczerą rozmowę z partnerem. Warto również wcześniej zastanowić się co dla Pani jest wartością w związku oraz czego Pani oczekuje od życia.