Koronarografia przez tętnicę udową

Witam Minął tydzień gdy miałam koronorografię przez tętnicę udową .Po zabiegu tętnicę zamknięto okluderem .Nie wiem ,bo nikt mnie nie poinformował czy takie bóle od pachwiny do kolan ,do biodra to coś złego się dzieje? Ponieważ boli więc staram się oszczędzać nogę ,ale nie wiem jak długo i czego robić nie należy .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie powinna Pani odczuwać takich dolegliwości bólowych. Sugeruję bezpośrednią wizytę u lekarza!