Koronoskopia w warunkach domowych

PANIE DOKTORZE MAM PROBLEM Z PRZYGOTOWANIEM SIĘ DO KORONOSKOPII W WARUNKACH DOMOWYCH JESTEM CUKRZYKIEM Z NOCNYM WZROSTEM CUKRU TO MOJA 7 KORONOSKOPIA JESTEM PO RAKU TARCZYCY 18 LAT PORAKU JELITA 5LAT WYNIKI DOBRE

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku problemów z przygotowaniem do badania może być konieczne wykonanie kolonoskopii w trybie hospitalizacji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.