Korony na zębach a leczenie kanałowe

Witam serdecznie jestem załamana ponad miesiąc temu miałam zakładane korony i mostek na górne zeby i dolne kosztowało mnie ta przyjemność 20000 zł ale niestety zeby bolą nie mogę jeść spać w tej chwili dentysta robi dziury w koronach i leczy kanałowo .Prosze czy ktoś może poradzić czy korony nie bedą zniszczone w tej chwili mam 4 zeby wyleczone a wciąż inne bolą martwię sie tymbarskiej ze zeby kosztowały mnie bardzo dużo a nie wiem czy dentysta policzy za leczenie kanałowe

Po założeniu korony może się zdarzyć że ząb obumrze i będzie konieczne leczenie kanałowe. Zadko natomiast jest sytuacja którą Pani opisuje że po kolei są leczone wszystkie zęby. Trzeba przeprowadzić dokładną diagnostykę w powiększeniu. Może być też sytuacja że korony zostały wykonane w podniesionym zwarciu i bolą Panią stawy co może promieniować na zęby.