Kremowa wydzielina z sutka po karmieniu piersią

Skonczylam karmis piersia ponad 3 lata temu, ale z prawej piersi po kazdym "nacisnieciu" wychodzi z sutka odrobina plynu o kremowym odcieniu. Nie jestem pewna czy to normalne, poniewaz mam tylko 1 dziecko?

Witam. Opisana sytuacja nie jest normalna i może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych bądź istnieniu przewlekłego stanu zapalnego. Wskazane jest wykonanie usg obydwu piersi.

Witam, czy tak jest od czasu karmienia, czy pojawiło się to później? zalecałabym kontrolę poziomu prolaktyny i usg piersi, "na wszelki wypadek", niby u niektórych kobiet po karmieniu może utrzymywać się niewielka ilość wydzieliny ale lepiej to jednak sprawdzić. iklośc dzieci nie ma tu dużego znaczenia.pozdrawiam