Krew z odbytu i bóle pleców

Witam.. Mam na imie Renata mam 45 lat i dziś cały dzień bardzo obficie leci mi krew z odbytu przy czym boli mnie krzyż co to może znaczyć ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Wymaga Pani szybkiego kontaktu z chirurgiem (proponuję kontakt z SOR lub izbą przyjęć). Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przycyzna krwawienia i bólu w okolicy krzyżowej.