Krostka w okolicach intymnych

Mam problem jakis miesiąc temu pojawil mi się guzek w okolicach intymnych wielkosci groszku czytalam o tym i myślałam ze zniknie , ale jakies 3 tyg.pozniej spuchla mi lewa strona twarzy i , bolałopojawilo się podobne za uchem, i nie wyczuwam palcami lewego migdalka.boję sie a do lekarza mogę iść dopiero za miesiąc :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy najpewniej nie mają ze sobą związku, aczkolwiek by to potwierdzić konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ewentualnie ocena wyników badań dodatkowych. W tym celu proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ.