Zmiany w okolicach odbytu a krwawienie

Witam, Jakis czas temu zauwazylem u siebie zmiany w okolicach odbytu - świąd, delikatne pieczenie, pojawil sie maly guzek na zewnatrz. Stwierdzilem ze to hemoroidy wiec stosowalem Procto Hemolan. Objawy ustapily natomiast "narosl" pozostala i powiekszyla sie, czasami boli, kiedy mam zatwardzenie. W srodku rowniez wyczuwam nienaturalna powierzchnie, w dolnej czesci odbytu, ponadto podczas parcia prawa strona odbytu powieksza sie wzgledem lewej. Raz czy 2 razy po zatwardzeniu byla kropelka krwi...

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości, jednak na pewno wymagają one oceny przez lekarza.