Zatwardzenie i problemy z wypróżnianiem

witam bardzo proszę o pomoc mam problemy z wypróżnianiem sie od około 5 dni mam zatwardzenia załatwiam sie na siłe ostatnio zrobiłem zdj swojemu odbytowi jest cały fioletowy i delikatnie wypukły co to moze być bardzo proszę o pomoc jestem bezradny w ostatnim czasie bardzo wpłynęło to na moje zycie szkołe i relacje z bliznimi bardzo sie martwie miałem kiedys hemoroidy które za pomoca masci procto-hemolan wyleczyłem tak mi sie wydaje natomiast teraz nie wiem co mam zrobic co to moze pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane z zaostrzeniem choroby hemoroidalnej. Wskazana jest wizyta u specjalisty chirurga.