Krosty na głowie a stosowanie antybiotyków

Witam mąż ma 33 lata gnębią go krosty na głowie kilka lat i nic nie pomaga, ani antybiotyki, ani zioła, ani maści nic... idzie do kolejnego dermatologa ale nadziei nie mamy, porobił badania nawet hormony wszystko wyszło ok nie mam pomysłu na to paskudztwo. jeszcze chodzi mi po głowie miód manuka... ale tez jestem sceptycznie nastawiona. czy ma Pan jakiś pomysł? pozdrawiam

Piotr Pilarski

Niestety bez obejrzenia zmiany niejestem w stanie nic doradzić. Mąż powinien udac się do doświadczonego dermatologa i stosować sie do jego zaleceń przez długi czas np rok.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa Dr Magdalena Datta Adamczak jest również trychologiem, po obejrzeniu zmian postawi diagnozę.

Miodu proszę nie stosować, gdyż dodatkowo pozatyka pory skóry i może nasilić problem.

Proszę skonsultować również czy będą pomocne peelingi medyczne.