Krótki stosunek u 22-latka

Co mam zrobić żeby móc się dłużej kochać z dziewczyna? Mój stosunek trwa maksymalnie 2 minuty

Dzień dobry.

Na czas trwania stosunku ma wpływ wiele czynników. W Pana przypadku wydaje się, że zasadnicze znaczenie może mieć Pański wiek i, jak rozumiem, niewielkie jeszcze doświadczenie. W miarę zwiększenia częstotliwości i regularności współżycia, problem powinien się samoczynnie rozwiązać.

Nawiasem mówiąc, stosunek trwający dwie minuty mieści się w granicach normy.

Pozdrawiam.