Krótkie drzemki w ciągu dnia u 8-miesięcznego dziecka

Witam nam problem moj syn osmiomiesieczny zaczął mi spać w dzień tylko 30 minut w ciągu dnia rano koło 1030 później zasypia koło 21 do7 rano budząc się w nocy koło 5 do 7 razy na jedzenie zastanawiam się czy jest glodny? possie pierś około 5 minut i zasypia nie sa to zeby bo Kuźma ich 6 a tak jest od urodzenia dodam że śpi sam w łóżeczku przy zgaszonym świetle a przed snem dostaje gęstą kaszke i zjada wszysto więc w czym może być problem?dodam że do tej pory jest karmiony piersią

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli oprócz tego co Pani opisała, nie występuja inne objawy, dziecko rozwija się prawidłowo, sądzę, że nie ma Pani powodu do obaw. Być może zaczynają wyżynać mu się ząbki i dlatego tyle razy budzi się w nocy.
Pozdrawiam