Krwawiące wyrostki w okolicach odbytu

Witam, zauważyłam w sierpniu dziwne wyrostki w okolicach odbytu, które krwawiły. Po kilku tygodniach zmiany zaczęły się rozrastać i powiększać. Poszłam do ginekologa, stwierdził kłykciny. Przepisał condyline i po kilku aplikacjach kłykciny poodpadały. Niestety po czasie zauważyłam nowe, również wewnątrz! odbytu, utrudniają mi wypróżnianie. Czy to możliwe, że mam je od dawna, a dopiero po czasie zaczęły wyrastać 'na zewnątrz'? Czy mogę uprawiać seks z prezerwatywa spokojna ze nie zarażę partnera?

Witam,
mogły powstać kolejne kłykciny, ale też mogą to być po prostu hemoroidy.
Powinna się Pani ponownie zgłosić do ginekologa celem oceny zmian.
Jesli to kłykciny, to może Pani zarazić partnera.

pozdrawiam