Krwawienia z odbytu podczas wypróżnienia u 24-latka

Witam,mój 24 Letni maz miewa podczas wyróżnienia krwawienia z odbytu. Zrobili badanie na krew utajoną która wyszla obecna. Morfologia w normie,Ob3mm. Ponadto nie raz podczas zalatwiania ma bol odbytu i Szwedzi go tam... Czy krew utajoną może wyjść od hemoroidow? Maz nie wie czy je ma. Poza tym ma w pęcherzu ureterocele duże,może to ma wplyw. W dniu oddawania kalu na badanie spozywal urodzinowy alkohol,czy to się mogli przyczynić tez? Proszę o ODP.na zadane pytania,pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości oraz wykonane badania wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Mąż powinien udać się do lekarza celem kontynuowania diagnostyki.