Krwawienie, nieprzyjemny zapach po wyrwaniu zęba

Witam, W czwartek(13.03) miałem wyrywaną górną 7, mimo, że krwawienie trwało dość długo to zrobił się ładny skrzep, na drugi dzień już nic nie bolało, skrzep dalej siedział na swoim miejscu. Martwi mnie tylko nieprzyjemny zapach z okolic skrzepu i zastanawiam się czy to normalne. Dziękuję za odpowiedź.

Witam. Jeśli coś Pana niepokoi, proszę skonsultować to ze swoim dentystą. Musiałabym skrzep zobaczyć, żeby stwierdzić czy goi się prawidłowo. Pozdrawiam Krystyna Pikała