Krwawienie po zabiegu usunięcia żylaków odbytu

Jestem po 7 dni po zabiegu gumkowania hemoroidów met. Barona krio fotokoagulacja. Dziś podczas wypróżnienia obficie krwawiłem (ok 2 łyżki stołowe). Czy to normalne?

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

Takie krwawienia się zdarzają po tego typu zabiegach. Opisywana przez Pana ilość nie jest powodem do niepokoju. Jeśli tylko nie będzie się to krwawienie utrzymywać lub zwiększać to można być spokojnym.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko