Krwawienie z odbytu po zabiegu usunięcia hemoroidów

Witam chciałbym zapytać co to może być : Miałem usuwane hemoroidy metoda barona przez 2 może 3 tygodnie było dobrze po odpadnieciu teraz znów zaczęło się krwawienie lekarz twierdzi ze to nie hemoroidy bo odpadły krwawienie pojawia się przy podcieraniu krew dopiero na papierze świeża normalna krew ostatnio przy zaparciu pojawiła się na koniec wypróżnienia jak by kał uszkodził jakąś żyłkę . Do lekarza idę dopiero w piątek powinnem się bać czy mogą to być powikłania po usunięciu hemoroidów

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to hemoroidy które będą widoczne w badaniu proktologicznym. Proponuje udać się do lekarza proktologa.