Krwawienie podczas stosowania tabletek Azalia

Pytanie dotyczące tabletek Azalia. po 10 tab. pierwszego opakowania zaczęłam krwawić. jest o tym w ulotce ale myślałam że to będzie małe plamienie czy krwawienie a tu takie prawie miesiączkowe. Czy to pierwszy okres bo jestem po cc 2,5 miesiąca czy reakcja na hormon. czy to ze krwawię nie oznacza że niezbyt toleruję Azalię?? i zastanawia mnie fakt ze działanie Azalii polega na zgęstnieniu śluzu szyjki macicy by nie przepuszczała plemników więc ujście powinno być zamknięte a tu przepuszcza krew??

Aleksander Ropielewski

Jest to normalny objaw, jeżeli jednak budzi on Pani niepokój proszę skontaktować się z ginekologiem.