Krwawienie z odbytu przy oddawaniu stolca

Przed porodem nie zdarzało mi się krwawienie z odbytu przy stolcu jestem 4 tygodnie po porodzie i mam te krwawienie z odbytu. Zaczynam się bać. Co to może oznaczać? Co mam robić?

Nie jest groźna choroba, jednak bardzo dolegliwa. Rzadko może być mylona z innymi poważnymi schorzeniami - stąd konieczne udanie się do lekarza (chirurg lub ginekolog).