Krwawienie z ubytku w zębie

Witam! Mam dziure w zębie i często mi on krwawi.Wizyte mam dopiero za 3 tygodnie wczesniejszych terminów nie ma niestety.Czy takiego zęba bedzie jeszcze w stanie wyleczyc denysta czy bedzie konieczne usunięcie ?Na prywatne leczenie mnie nie stać

Witam!
Myślę,że te 3 tygodnie wiele w stanie zęba nie zmienią,gdyż jego stan i tak jest dość poważny... Ja nie mogę jednoznacznie powiedzieć,czy ząb da się wyleczyć,bo nie znam przypadku,ale może nie będzie tak źle! Może konieczna będzie po prostu większa ilość wizyt ,więc proszę się nie martwić na zapas...
Pozdrawiam.