Krwiak pod skórą na klatce piersiowej

Witam. Mojemu mężowi na klatce piersiowej pojawił się duży krwiak pod skórą zauważył go dopiero przy myciu nic go nie bolało i nadal nie boli co może być objawem tego krwiaka. Dziękuję
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwiak mógł powstać na skutek urazu, którego mąż nie zarejestrował. Inną przyczyną powstawania krwiaków mogą być zaburzenia krzepnięcia. Jeśli mąż zauważy inne krwiaki to konieczna będzie wizyta u lekarza.