Siniaki na kolanach po lekkim przyklęknięciu

Dlaczego, gdy tylko na chwile przyklęknę pojawiają mi się sińce na kolanach?

Witam,
tendencja do łatwego siniaczenia się , krwawień z nosa czy np. z moczem może być sygnałem o zaburzeniach w układzie krzepnięcia. Proponuję wykonanie badań laboratoryjnych tj. morfologia z poziomem płytek krwi, PT (czyli INR), APTT. Z wynikami proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego. Istotny jest także wywiad rodzinny, czy u innych członków rodziny (rodzice, dziadkowie) występowały takie objawy co mogło by sugerować wrodzone zaburzenia koagulologiczne.

pozdrawiam
Marcin Rutkowski