Krwiak powstały po zabiegu ablacji

Szanowni Państwo Mam pytanie odnośnie olbrzymiego krwiaka, którego nabyłem po zabiegu ablacji. Zajmuje on już pół uda i jest miejscami krwistoczerwony bądź fioletowy, a w miejscu wkłucia widoczna jest dość bolesna grudka( wielkości 50 groszy). Czy te dwie rzeczy są czymś niebezpiecznym i ewentualnie czym to wyleczyć.Nadmieniam ,że w dalszym ciągu rozrzedzam krew warfaryną. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję. Andrzej G.

Witam. Czego była ablacja, z jakiego powodu bierze Pan warfarynę - zbyt wiele niewiadomych bym mógł udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Wskazane badanie usg i kontrola chirurgiczna - osobista.