Krwista wydzielina zmieniająca się w brunatną

Witam. Mam 40 lat. W 20. dniu cyklu pojawił się u mnie nagły ból podbrzusza, jak przed okresem, i krwawa wydzielina, która po jednej, może dwóch godzinach zamieniła się w kolor brunatny. Taki stan trwa już 4 dzień. Od jakichś dwóch lat, czasem w 14. dniu cyklu pojawia się taka wydzielina, jednak nie trwa to dłużej niż 2-3 dni i nie ma w niej śladu krwi. Ostatnią cytologię robiłam w październiku 2009 r. i wszystko było w porządku. Proszę o pomoc.

Redakcja abcZdrowie

Mając na uwadze fakt, że podawane przez Panią objawy pojawiły się po raz pierwszy i są dla Pani źródłem niepokoju, najlepiej udać się do ginekologa. Bez zebrania wywiadu i przeprowadzenia badania fizykalnego niemożliwe jest postawienie diagnozy.