Krzyw w zachowaniu 15-miesięcznego dziecka

Witam, moja córeczka ma 15 miesięcy. Jest bardzo żywym, mądrym dzieckiem. Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że strasznie krzyczy. Jak chce coś dostać, coś pokazać, na wszystko dosłownie. Czasami brakuje mi cierpliwości. Nie wiem czy to normalne i minie, czy muszę coś zmienić w zachowaniu? Pomocy ;)

Z pewnością warto skonsultować zachowanie córeczki z lekarzem. Dziecko przechodzi różne fazy rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego i bardzo często przechodzenie tych faz jest związane z napięciem, z którym sobie nie radzi. Dlatego pojawiają się zachowania, które mogą niepokoić rodziców jak np. krzyczenie, rzucanie się itp. Żeby pomóc zarówno dziecku jak i sobie polecam udanie się do psychologa, można skorzystać z rejonowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, gdzie dostanie Pani bezpłatną pomoc.