Którą część penisa masturbować, aby przedłużyć stosunek?

Która część penisa masturbowąc w chwilach osobności, trzon czy żołądź aby przedłużyć stosunek - w ogóle da radę?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Aby przedłużyć moment osiągnięcia orgazmu należy tuż przed odczuciem zbliżającego się wytrysku na kilka sekund objąć członek palcami blisko poniżej żołędzi (palce wskazujący i środkowy na dolnej części wędzidełka a kciuk na rowku poniżej żołędzi).
Pozdrawiam.